Workbench Email (7.x-3.9) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: On
is: Virkjað

en: Message
is: Skilaboð

en: Off
is: Af

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Emails
is: Netföng

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
is: Villa við að senda tölvupóst (frá %from til %to).
