Workbench Email (7.x-3.9) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Off
kn: ಜಡ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು
