Workbench Email (7.x-3.9) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: On
nn: På

en: Message
nn: Melding

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
nn: Feil med sending av e-post (frå %from til %to).
