Workbench Email (7.x-3.9) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: On
sk: Zapnúť

en: Message
sk: Správa

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Emails
sk: E-maily

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sk: Chyba pri posielaní e-mailu (odosielateľ %from adresát %to).
