Workbench Email (7.x-3.9) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: On
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Off
uk: Вимкнено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Token
uk: Замінник

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Notify
uk: Повідомити

en: Available Tokens
uk: Доступні замінники

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
uk: Помилка під час відправки пошти (від %from до %to).

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Transitions
uk: Переходи

en: Queue Mail
uk: Пошта в черзі
