Workbench Email (7.x-3.9) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: On
lv: Aktīvs

en: Message
lv: Ziņojums

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Token
lv: Marķieris

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Emails
lv: E-pasti

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lv: Kļūda sūtot e-pastu (no %from adresēta %to)

en: Configured
lv: Konfigurēts
