Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: more
af: meer

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
