Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Type
ar: النوع

en: more
ar: مزيد

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Node
ar: العقد

en: Page
ar: صفحة

en: File name
ar: اسم الملف
