Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Node
ast: Noyu

en: Page
ast: Páxina

en: File name
ast: Nome del ficheru
