Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Type
de: Typ

en: more
de: mehr

en: Size
de: Größe

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Path
de: Pfad

en: Page
de: Seite

en: File name
de: Dateiname

en: Desc
de: Absteigend

en: Defaults
de: Standards

en: Apply
de: Übernehmen

en: Uploaded
de: Hochgeladen

en: Items per page
de: Einträge pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Sort By
de: Sortieren nach

en: Asc
de: Aufsteigend
