Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Node
el: Κόμβος

en: Page
el: Σελίδα

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Apply
el: Εφαρμογή
