Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Type
es: Tipo

en: more
es: más

en: Size
es: Tamaño

en: Reset
es: Reiniciar

en: Name
es: Nombre

en: Path
es: Ruta

en: Node
es: Nodo

en: Page
es: Página

en: File name
es: Nombre de archivo

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todos -

en: Sort By
es: Ordenar por

en: Asc
es: Ascendente
