Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Type
fa: نوع

en: more
fa: بیشتر

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: Node
fa: گره

en: Page
fa: صفحه

en: Defaults
fa: پیشفرض‌ها

en: Apply
fa: اعمال
