Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: more
fr: plus

en: Size
fr: Taille

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: Node
fr: Nœud

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Sort By
fr: Trier par
