Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Node
gl: Nodo

en: Page
gl: Páxina

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Apply
gl: Aplicar
