Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: more
hi: और भी

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: Node
hi: नोड

en: Page
hi: पृष्ठ
