Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Page
hr: Stranica

en: Defaults
hr: Predefinirane vrijednosti

en: Apply
hr: Primjeni
