Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Balékna

en: Name
jv: Jeneng

en: Page
jv: Kaca

en: File name
jv: Jeneng file
