Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
