Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Node
lv: Mezgls

en: Page
lv: Lapa

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: - All -
lv: - Visi -

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
