Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page
mn: Хуудас
