Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Page
nn: Nettside

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
