Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Type
ro: Tip

en: more
ro: mai multe

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Node
ro: Nod

en: Page
ro: Pagina

en: File name
ro: Nume fişier

en: Defaults
ro: Implicite

en: Apply
ro: Aplicare
