Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Type
sk: Typ

en: more
sk: viac

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Node
sk: Uzol

en: Page
sk: Stránka

en: File name
sk: Názov súboru

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Apply
sk: Použiť

en: Items per page
sk: Položiek na stránku
