Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Type
sv: Typ

en: more
sv: mer

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Node
sv: Nod

en: Page
sv: Sida

en: File name
sv: Filnamn

en: Desc
sv: Fallande

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Apply
sv: Verkställ

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
