Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ชนิด

en: more
th: มากกว่านี้

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: Name
th: ชื่อ

en: Page
th: หน้า
