Workbench Files (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Type
tr: Tür

en: more
tr: daha fazla

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Node
tr: Düğüm

en: Page
tr: Sayfa

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Defaults
tr: Öntanımlı değerler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
