Workbench Files (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Node
bs: Nod

en: Page
bs: Strana

en: Apply
bs: Primjeni
