Workbench Files (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Page
ca: Pàgina

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Defaults
ca: Per defecte

en: filepath
ca: camí del fitxer

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Uploaded
ca: Carregats

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Sort By
ca: Ordena per

en: File-related features for the Workbench editorial suite.
ca: Característiques relacionades amb fitxers per al paquet editorial Workbench.

en: On Node
ca: Al node
