Workbench Files (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Type
cy: Math

en: more
cy: mwy

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Path
cy: Llwybr

en: Node
cy: Nod

en: Page
cy: Tudalen

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
