Workbench Files (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: more
da: mere

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Node
da: Indholdselement

en: Page
da: Side

en: File name
da: Filnavn

en: Desc
da: Faldende

en: Defaults
da: Standarder

en: filepath
da: filsti

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Uploaded
da: Uploadet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Sort By
da: Sortér efter

en: Asc
da: Stigende

en: On Node
da: På indholdselement
