Workbench Files (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
