Workbench Files (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: more
eo: pli

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Node
eo: Nodo

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
