Workbench Files (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Type
et: Liik

en: more
et: veel

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Node
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: File name
et: Faili nimi

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: Asc
et: Kasvav
