Workbench Files (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Type
eu: Mota

en: more
eu: gehiago

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Node
eu: Nodoa

en: Page
eu: Orria

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
