Workbench Files (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Path
fi: Polku

en: Page
fi: Sivu

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Sort By
fi: Lajittele
