Workbench Files (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Node
gu: નોડ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
