Workbench Files (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Type
hu: Típus

en: more
hu: tovább

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: Node
hu: Tartalom

en: Page
hu: Oldal

en: File name
hu: Fájlnév

en: Desc
hu: Csökk

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: filepath
hu: útvonal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Uploaded
hu: Feltöltött

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: File-related features for the Workbench editorial suite.
hu: A Workbench szerkesztőségi csomag fájlokkal kapcsolatos kiterjesztése.

en: On Node
hu: Tartalmon
