Workbench Files (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Size
hy: Չափ

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը
