Workbench Files (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Type
id: Jenis

en: more
id: selengkapnya

en: Size
id: Ukuran

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Page
id: Halaman

en: File name
id: Nama berkas

en: Defaults
id: Bawaan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
