Workbench Files (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Type
it: Tipo

en: more
it: altro

en: Size
it: Dimensione

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Path
it: Percorso

en: Node
it: Nodo

en: Page
it: Pagina

en: File name
it: Nome del file

en: Desc
it: Disc

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Sort By
it: Ordina Per
