Workbench Files (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Size
ka: ზომა

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Page
ka: გვერდი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
