Workbench Files (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: more
ku: زیاتر

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Node
ku: گرێ

en: Page
ku: پەڕە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە
