Workbench Files (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
