Workbench Files (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: more
my: ပို၍

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
