Workbench Files (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: more
nl: meer

en: Size
nl: Grootte

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Page
nl: Pagina

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Uploaded
nl: Geüpload

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Asc
nl: Oplopend

en: Workbench Files
nl: Workbench-bestanden

en: File-related features for the Workbench editorial suite.
nl: Bestand-gerelateerde eigenschappen voor de Workbench redactionele suite.

en: On Node
nl: Op Node
