Workbench Files (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ
