Workbench Files (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Type
ru: Тип

en: more
ru: ещё

en: Size
ru: Размер

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Node
ru: Материал

en: Page
ru: Страница

en: File name
ru: Имя файла

en: Desc
ru: По убыванию

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Sort By
ru: Сортировать

en: Asc
ru: По возрастанию
