Workbench Files (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: more
sl: več

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page
sl: Stran
