Workbench Files (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ
